SRTSOFTWARE global çapta İnternet Tabanlı e-ticaret ve e-uygulama yazılımları yapmaktadır. Hasan Sertçelik'in SRTSOFTWARE markası ile 1998 yılında Perl/CGI uygulamaları geliştirmekle başladığı bu süreç çeşitli oluşumlardan sonra nihayet ;2004 yılı Temmuz ayında 50 milyar TL. sermaya ile SRT NET BİL.İNŞ.TUR.TER.İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ şeklinde şirketleşmiştir.

Şirketin Ana uğraş alanı SRTSOFTWARE markası altında ticari ürünler geliştirmek için belirlenmiş bunun yanında bu iş için gerekli yan sektörler olan bilgisayar donanım satış-teknik destek, onarım , web-dizayn,terçüme ,ithalat-ihracat ve turizm gibi sektörlerdede boy gösterme kararı alınmıştır.

  • Kaliteli Hizmet
  • Deneyimli Personel
  • Zamanında İş Teslimi
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Proje ve Ar-Ge Hizmetleri
  • Paket Yazılım Programları
  • Kurumsal Kimlik Desteği
  • Güvenilir Hizmet Anlayışı

Biz Kimiz ?

Şirketin Diğer Faaliyet alanları ile ilgili detaylar ilgili sitelerden takip edilebilirsiniz. SRTSOFTWARE olarak ana prensibimiz koşulsuz müşteri mennuniyetidir. Firmamız sektördeki yenilikleri sürekli takip etmekle kalmaz; sektöre yeni bakış açıları kazandırmayı kendisine görev edinmiştir. Bu doğrultuda geliştirdiğimiz yazılımlar sektörde benzer muhteviyatta yazılım geliştiren firmaların türemesine yol açmıştır.Bu bize sıkıntı vermemiş aksine gururlandırmıştır.

Zira sektöre sadece matematiksel kazanım olarak bakmayan firmamız yaptığı işin bilinci ile hareket etmekte olup ne kadar kazandığından çok müşterimize ne kazandırdığımızla ilgilenmektedir. Sitemizde daha önceki oluşumlarla oluşturulan sistem ve yazılımlara yer verilmemiş sadece lisansı ve yazılı yüzde yüz firmamıza ait olan ürünler sergilenecektir.Bu doğrultuda Firmamız Sektörde ihtiyaç tesbit ettiği yazılımları gerek sipariş üzerine gerekse Firma tarafından yapılan araştırmalar sonucunda tesbit ederek her geçen dönem en uygun teknolojilerle yeni yazılımlar üretmeye ve bunları ihtiyaç sahiplerine en uygun fiyat vade opsiyonları ile sunmaya devam edecektir.

Eğer Sizde ihtiyaç duyduğunuz yazılımı bir'arada bulamıyorsanız ,bulduklarınız sizi tatmin etmiyorsa, bir fiş fatura kesme programi için aylarca kurs ,ders, ezber ihtiyacı hissediyorsanız SRTSOFTWARE'e herhangi bir iletişim aracı ile iletişim kurmanızı tavsiye ederiz. Sizin aradığınızdan çok daha fazla yetenekli yazılım yada çözümleri üretmeyi garanti ederiz.Her zaman referanslarımıza danışabilirsiniz. Srt SOFTWARE , yetişmis kadrosu , bilgi birikimi ve üstün teknolojik ürünleri ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya ve bunu daha da ileri götürmeye devam edecektir.

Copyright ©2004-2020) ?>Tüm Hakları Saklıdır. SRTSOFTWARE
^ Yukarı